خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

پیش خرید Watch Dogs 2 در فروشگاه گیم استاپ افزوده شد!

  در فروشگاه گیم استاپ افزوده شد!" src="http://gamefa.com/wp-content/uploads/2016/03/6ff8b148-7df9-4f06-8fd3-39fd91f63fae-768x368.png" alt="پیش خرید Watch Dogs 2 در فروشگاه گیم استاپ افزوده شد!" width="510" height="120" />

  اوایل امروز، فروشگاه گیم استاپ انگلیس  سایت خود را بروزرسانی کرد و در این بروزرسانی، به طرفداران Watch Dogs 2 دید بهتری نسبت به این عنوان داد. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

   

  پیش خرید های Watch Dogs 2 در این فروشگاه گذاشته شده اند اکنون که این خبر را می خوانید، هنوز در این فروشگاه وجود دارند. تصویری که در بالا می بینید، تصویری از این دو محصول پیش خرید به همراه باکس آرت و تاریخ عرضه آن ها است. همچنین ماه قبل فهمیدیم که یوبیسافت تایید کرد که دنباله عنوان Watch Dogs، پس از سال مالی بعدی یوبیسافت یعنی ۳۰ آوریل ۲۰۱۷ (یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶) عرضه خواهد شد.

  هنوز اطلاعات بیشتری دررابطه با WD 2 در دسترس نیست اما توصیفی که یوبیسافت از آن دارد، یک بازی AAA با پتانسیل بالا سرویس های زنده دیجیتالی قوی، است. هنوز اخباری مبنی بر وجود ایدن پیرس (Aiden Pearce) به عنوان شخصیت اصلی منتشر نشده است اما شایعات نشان می دهند که داستان درباره کرکتری جدید در شهر سانفرانسیسکو خواهد بود.

  اکنون احتمال حضور Watch Dogs 2 در E3 امسال، بسیار بیشتر از قبل است.

  آیا نسبت به دنباله Watch Dogs هیجان زده اید؟ نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید!


  این مطلب تا کنون 41 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : dogs ,watch ,یوبیسافت ,فروشگاه ,watch dogs ,
  پیش خرید Watch Dogs 2 در فروشگاه گیم استاپ افزوده شد!

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر